Kilkudziesięciu policjantów, policyjne drony, przewodnicy z psami tropiącymi, strażacy oraz mieszkańcy biorą udział w poszukiwaniach zaginionego 76-letniego mieszkańca Lysek.

Alfred Bierza wyszedł w poniedziałek z domu przy ulicy Kamionki i do chwili obecnej nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat miejsca pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Policją.

Policjanci z Komisariatu Policji w Gaszowicach wraz z mundurowymi z OPP w Katowicach oraz strażacy intensywnie poszukują 76-letniego Alfreda Bierzy, który w poniedziałek, w godzinach porannych wyszedł z miejsca zamieszkania w Lyskach przy ulicy Kamionki i do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 176 cm; sylwetka szczupła; łysy, z nielicznym owłosieniem powyżej linii uszu, oczy koloru niebieskiego, uszy małe, przylegające.

Ubiór: koszulka w kolorze szarym z krótkimi rękawami, spodnie dresowe koloru szarego w czerwone paski, półbuty.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mogące pomóc mundurowym, proszone są o kontakt na numer alarmowy 112, bądź z dyżurnym Komisariatu Policji w Gaszowicach – 47 85 578 10.

(oprac. wk, źródło: KMP w Rybniku)